| Name | Electronic Price Computing Scale |
|---|---|
| Power Supply | AC/DC |
| Type | Price Computing Scale |
| Material | Stainless Steel Pan Or ABS Pan |
| Display Type | Green LED/ LCD/ Red LED |
| Name | Digital Luggage Weighing Scale |
|---|---|
| Power Supply | AC/DC |
| Type | Price Computing Scale |
| Material | Stainless Steel Pan Or ABS Pan |
| Display Type | LCD/ Red LED |
| Name | Portable Bench Scale |
|---|---|
| Display Type | LED/LCD |
| Rated Load | 100kg |
| Power Supply | 220v/50Hz Or 110V/60HZ |
| Type | Bench Scale |
| Type | Axle Scale, Aluminum Pad |
|---|---|
| Power Supply | 220V/50HZ |
| Display Type | LCD Or LED, LCD |
| Safe Overload | 120%FS |
| Material | Aluminum |
| Product Name | Portable Axle Weighing Scale |
|---|---|
| Type | Portable Truck Axle Scale |
| Display Type | 100~240V |
| Model Number | AS002C |
| Use | Weigh The Weight Of The Product |
| Product Name | Portable Axle Weighing Scale |
|---|---|
| Display Type | 6-digit 25mm LCD With Backlight |
| Platform Material | Special Aluminum |
| Model Number | AS002 |
| Use | Weigh The Weight Of The Product |
| Product Name | Portable Axle Weighing Scale |
|---|---|
| Type | Axle Scale |
| Display Type | 100~240V |
| Model Number | AS002 |
| Use | Weigh The Weight Of The Product |
| Type | Axle Scale, Aluminum Pad |
|---|---|
| Power Supply | 220V/50HZ |
| Display Type | LCD Or LED, LCD |
| Safe Overload | 120%FS |
| Material | Aluminum |
| Type | Axle Scale, Aluminum Pad |
|---|---|
| Power Supply | AC/DC |
| Display Type | LED |
| Safe Overload | 120%FS |
| Color | Customized |
| Rated Load | 100kg |
|---|---|
| Display Type | LED And LCD |
| Power Supply | 220V/50HZ |
| Type | Crane Scale |
| Packaging Details | carton/wooden box |