| Display Type | LED |
|---|---|
| Power Supply | AC/DC |
| Type | Waterproof Weight Scale |
| Material | Stainless Steel Pan Or ABS Pan |
| Packaging Details | Carton |
| Display Type | LCD/LED |
|---|---|
| Power Supply | AC/DC 110V-220V |
| Type | Waterproof Weight Scale |
| Material | Stainless Steel |
| Scale Type | Seafood Fish Market |
| Display Type | LCD/LED |
|---|---|
| Power Supply | AC/DC 110V-220V |
| Type | Waterproof Weight Scale |
| Material | Stainless Steel |
| Scale Type | Seafood Fish Market |
| Display Type | LCD/LED |
|---|---|
| Power Supply | AC/DC 110V-220V |
| Type | Waterproof Weight Scale |
| Material | Stainless Steel |
| Scale Type | Seafood Fish Market |
| Display Type | LCD/LED |
|---|---|
| Power Supply | AC/DC 110V-220V |
| Type | Waterproof Weight Scale |
| Material | Stainless Steel |
| Scale Type | Seafood Fish Market |
| Display Type | LCD/LED |
|---|---|
| Power Supply | AC/DC 110V-220V |
| Type | Waterproof Weight Scale |
| Material | Stainless Steel |
| Scale Type | Seafood Fish Market |
| Display Type | LCD/LED |
|---|---|
| Power Supply | AC/DC 110V-220V |
| Type | Waterproof Weight Scale |
| Material | Stainless Steel |
| Scale Type | Seafood Fish Market |
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Usage | PRESSURE SENSOR |
| Output | Analog Sensor |
| Input Resistance | 350±3.5 Ohm |
| Safe Overload | ≤150% FS |