| Display Type | LCD/LED |
|---|---|
| Power Supply | AC/DC |
| Type | Waterproof Weight Scale |
| Material | Stainless Steel |
| Rated Load | 30kg |
| Name | Industrial Digital Weight Scale |
|---|---|
| Power Supply | AC 220V / 50Hz Or 110V/60HZ |
| Display Type | LCD/LED |
| Rated Load | 500kg |
| Material | Mild Steel Or 304 Stainless Steel |
| Name | Industria Electronic Bench Scale |
|---|---|
| Power Supply | AC 220V / 50Hz Or 110V/60HZ |
| Display Type | LCD/LED |
| Rated Load | 200kg |
| Material | Mild Steel |
| Name | Industrial Digital Weight Scale |
|---|---|
| Power Supply | AC 220V / 50Hz Or 110V/60HZ |
| Display Type | LCD/LED |
| Rated Load | 500kg |
| Material | Mild Steel |
| Display Type | LCD/LED |
|---|---|
| Power Supply | AC/DC 110V-220V |
| Type | Waterproof Weight Scale |
| Material | Stainless Steel |
| Scale Type | Seafood Fish Market |
| Display Type | LCD/LED |
|---|---|
| Power Supply | AC/DC |
| Type | Waterproof Weight Scale |
| Material | Plastic |
| Packaging Details | Carton |
| Type | Bench Scale |
|---|---|
| Power Supply | 110/220VAC, 50/60 Hz |
| Display Type | LED/LCD |
| Structure | Rectangular Frame |
| Platform | 304 Stainless Steel |
| Display Type | LCD/LED |
|---|---|
| Power Supply | AC/DC 110V-220V |
| Type | Waterproof Weight Scale |
| Material | Stainless Steel |
| Scale Type | Seafood Fish Market |
| Display Type | LCD/LED |
|---|---|
| Power Supply | AC/DC |
| Type | Waterproof Weight Scale |
| Material | Plastic |
| Packaging Details | Carton |
| Display Type | LCD/LED |
|---|---|
| Power Supply | AC/DC |
| Type | Waterproof Weight Scale |
| Material | Plastic |
| Packaging Details | Carton |