| Name | Industrial Digital Weight Scale |
|---|---|
| Power Supply | AC 220V / 50Hz Or 110V/60HZ |
| Display Type | LCD/LED |
| Rated Load | 150kg |
| Material | Mild Steel Or 304 Stainless Steel |
| Model Number | Model A |
|---|---|
| Display Type | LED |
| Rated Load | 500kg |
| Power Supply | 220v/50Hz Or 110V/60HZ |
| Type | Bench Scale |
| Display Type | LED |
|---|---|
| Power Supply | AC/DC |
| Name | Waterproof Weight Scale |
| Material | Stainless Steel Pan Or ABS Pan |
| Capacity | 15kg/10g |
| Display Type | LCD/ Red LED |
|---|---|
| Power Supply | AC/DC |
| Type | Price Computing Scale |
| Material | Stainless Steel Pan Or ABS Pan |
| Packaging Details | Carton |
| Display Type | LCD/LED |
|---|---|
| Power Supply | AC/DC 110V-220V |
| Type | Waterproof Weight Scale |
| Material | Stainless Steel |
| Scale Type | Seafood Fish Market |
| Display Type | LCD/LED |
|---|---|
| Power Supply | AC/DC |
| Type | Waterproof Weight Scale |
| Material | Plastic |
| Packaging Details | Carton |
| Model Number | Model A |
|---|---|
| Display Type | LED/LCD |
| Rated Load | 500kg |
| Power Supply | 220v/50Hz Or 110V/60HZ |
| Type | Bench Scale |
| Type | Bench Scale |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Rated Load | 30kg |
| Power Supply | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| Serves | OEM |
| Product Name | Electronic Weight Scale |
|---|---|
| SurfaceTreatment | Draw Benched, Sandlasting |
| Power Supply | AC 220V / 50Hz Or 110V/60HZ |
| Display Type | LCD/LED |
| Operating Temperature | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Name | Industrial Digital Weight Scale |
|---|---|
| Power Supply | AC 220V / 50Hz Or 110V/60HZ |
| Display Type | LCD / LED |
| Rated Load | 100kg |
| Material | Mild Steel |