| Product Name | Portable Wheel Scale |
|---|---|
| Power Supply | 110V~250V |
| Low Profile | Only 58mm High |
| Otehr | Built-in Printer |
| Weighing Mode | Axle Or Percentage |
| Name | Industrial Floor Scales |
|---|---|
| Treatment | Powder Coated |
| Color | Gray, Red, Black, Blue |
| Material | Carbon Steel Or 304SUS |
| Power Supply | 110-220V(AC) |
| Name | Warehouse Floor Scale |
|---|---|
| Color | Grey, Red, Yellow,black,blue |
| Display Type | LED/LCD |
| Rated Load | 5t |
| Power Supply | 110V/220V |
| Name | Low Profile Floor Scales |
|---|---|
| Color | Gray Color |
| Material | Carbon Steel |
| Cable Supplied | 5m Shielded Cable, Metal Cable |
| Display Type | A12, A12E, Or Optional |
| Name | Platform Floor Scales |
|---|---|
| Treatment | Brushed Finishing |
| Material | 304stainless Steel |
| Rated Load | 5t |
| Power Supply | AC: 220V/50Hz(±10%) |
| Name | 304 Stainless Steel Floor Scales |
|---|---|
| Power Supply | Rechargeable Battery |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Cable Supplied | 5m Shielded Cable, Metal Cable |
| Display Type | A23P , A9.A12E, Or Optional |
| Name | Industrial Floor Scales |
|---|---|
| Material | Carbon Steel |
| Power Supply | 220v 50HZ Or 110V 60HZ |
| Rated Load | 3tons |
| Accuracy | 2kg~5kg |
| Type | Floor Scale |
|---|---|
| Power Supply | 100-240V |
| Display Type | LCD/LED |
| Color | Optional |
| Product Name | Bar Scale |
| Name | Portable Truck Scales |
|---|---|
| Accuracy | 50kg |
| Display Type | LCD/LED |
| Power Supply | 220v/50HZ Or 110V/60HZ |
| Rated Load | 20t |
| Name | Low Profile Floor Scales |
|---|---|
| Scale Color | Grey, Black , Yellow, |
| Display Type | A12 Or Other Optional |
| Rated Load | 1t~5t |
| Power Supply | 110V/220V |