| Name | Mobile Truck Scales |
|---|---|
| Accuracy | 1kg-5kg |
| Display Type | LCD/LED |
| Power Supply | 220v/50HZ Or 110V/60HZ |
| Place Of Origin | China |
| Name | Low Profile Floor Scales |
|---|---|
| Scale Color | Grey, Black , Yellow, |
| Display Type | A12 Or Other Optional |
| Rated Load | 1t~5t |
| Power Supply | 110V/220V |
| Name | 304 Stainless Steel Floor Scales |
|---|---|
| Material | 304 Full Stainless Steel |
| Display Type | A12ESS Or Other Optional |
| Rated Load | 3t |
| Power Supply | 110V/220V |
| Name | Low Profile Floor Scales |
|---|---|
| Scale Color | Grey, Black , Yellow, |
| Display Type | A12 Or Other Optional |
| Rated Load | 1t~5t |
| Power Supply | 110V/220V |
| Name | Low Profile Floor Scales |
|---|---|
| Scale Color | Grey, Black , Yellow, |
| Display Type | A12 Or Other Optional |
| Rated Load | 1t~5t |
| Power Supply | 110V/220V |
| Name | Low Profile Floor Scales |
|---|---|
| Scale Color | Grey, Black , Yellow, |
| Display Type | A12 Or Other Optional |
| Rated Load | 1t~5t |
| Power Supply | 110V/220V |
| Name | Low Profile Floor Scales |
|---|---|
| Scale Color | Grey, Black , Yellow, |
| Display Type | A12 Or Other Optional |
| Rated Load | 1t~5t |
| Power Supply | 110V/220V |
| Name | Low Profile Floor Scales |
|---|---|
| Scale Color | Grey, Black , Yellow, |
| Display Type | A12 Or Other Optional |
| Rated Load | 300kg |
| Power Supply | 110V/220V |
| Name | Low Profile Floor Scales |
|---|---|
| Scale Color | Grey, Black , Yellow, |
| Display Type | A12 Or Other Optional |
| Rated Load | 1t~5t |
| Power Supply | 110V/220V |
| Name | Low Profile Floor Scales |
|---|---|
| Scale Color | Grey, Black , Yellow, |
| Display Type | A12 Or Other Optional |
| Rated Load | 1t~5t |
| Power Supply | 110V/220V |