| Product Name | Portable Axle Weighing Scale |
|---|---|
| Type | Axle Scale |
| Display Type | 100~240V |
| Model Number | AS002 |
| Use | Weigh The Weight Of The Product |
| Name | Truck Scale Weighbridge |
|---|---|
| Display Type | LCD Or LED |
| Width | 3 Meter |
| Platform | Checker Plate Or Smooth Plate |
| Sensor | Analog Scale |
| Product Name | Portable Axle Weighing Scale |
|---|---|
| Type | Axle Scale |
| Display Type | 100~240V |
| Model Number | AS002 |
| Use | Weigh The Weight Of The Product |
| Name | Portable Weighbridge |
|---|---|
| Accuracy | 10kg |
| Display Type | LCD/LED |
| Power Supply | 220v/50HZ Or 110V/60HZ |
| Place Of Origin | China |
| Product Name | Wheel Weigher Scale |
|---|---|
| Power Supply | 110V~250V |
| Display Type | LCD Or LED, LCD |
| Safe Overload | 120%FS |
| Material | Aluminium/Alloy Steel |
| Type | Platform Weighing Scales |
|---|---|
| Material | Carton Steel |
| Rated Load | 3T~5 Tons |
| Indicator | Economic; General; High Precision Opotional |
| Display Type | LED/LCD |
| Name | Weigh Bars |
|---|---|
| Treatment | Powder Coated |
| Color | Gray, Red, Black, Blue |
| Material | Carbon Steel Or 304SUS |
| Rated Load | 3t |
| Name | Low Profile Floor Scales |
|---|---|
| Color | Grey, Red, Yellow,black,blue |
| Display Type | A12 Or Other Optional |
| Rated Load | 5t |
| Power Supply | 110V/220V |
| Material | Mild Steel |
|---|---|
| Treatment | Powder Coated |
| Function | Weighing Scale |
| Power Supply | 220V/50HZ 110v/60HZ |
| Type | Floor Scale, Platform Scale |
| Material | 304 SUS |
|---|---|
| Treatment | Sandblasting |
| Function | Weighing Scale |
| Power Supply | 220V/50HZ |
| Type | Floor Scale, Platform Scale |