| Type | Terminal For U Shape Scale, Floor Scale |
|---|---|
| Display Type | 6-digit 20.2mm Red LED |
| Material | Plastic Housing |
| Accuracy | 300000 |
| Power Supply | 220V 50HZ Or 110V 60HZ |
| Type | Axle Scale, Aluminum Pad |
|---|---|
| Power Supply | 220V/50HZ |
| Display Type | LCD Or LED, LCD |
| Safe Overload | 120%FS |
| Material | Aluminum |
| Rated Load | 10ton |
|---|---|
| Display Type | LED And LCD |
| Power Supply | 220V/50HZ |
| Type | Crane Scale |
| Place Of Origin | China |
| Material | Alloy Steel ,stainless Steel |
|---|---|
| Rated Load | 550t |
| Type | Wireless Dynamometer |
| Display Type | LCD |
| Color | Silver |
| Rated Load | 10ton |
|---|---|
| Display Type | LCD |
| Power Supply | 220V/50HZ Or 110v 60HZ |
| Type | Crane Scale |
| Place Of Origin | China |
| Material | Alloy Steel ,stainless Steel |
|---|---|
| Rated Load | 10t |
| Type | Wireless Dynamometer |
| Display Type | LCD |
| Color | Silver |
| Rated Load | 100kg |
|---|---|
| Display Type | LED And LCD |
| Power Supply | 220V/50HZ |
| Type | Crane Scale |
| Packaging Details | carton/wooden box |
| Rated Load | 300kg |
|---|---|
| Display Type | LED And LCD |
| Power Supply | 220V/50HZ |
| Type | Crane Scale |
| Packaging Details | carton/wooden box |
| Rated Load | 300kg |
|---|---|
| Display Type | LED And LCD |
| Power Supply | 220V/50HZ |
| Type | Crane Scale |
| Packaging Details | carton/wooden box |
| Rated Load | 300kg |
|---|---|
| Display Type | LED And LCD |
| Power Supply | 220V/50HZ |
| Type | Crane Scale |
| Packaging Details | carton/wooden box |