| Rated Load | 15ton |
|---|---|
| Display Type | LED |
| Power Supply | 220V/50HZ |
| Type | Crane Scale |
| Name | Overhead Crane Scales |
| Rated Load | 15ton |
|---|---|
| Display Type | LED And LCD |
| Power Supply | 220V/50HZ |
| Type | Crane Scale |
| Packaging Details | carton/wooden box |
| Type | Axle Scale, Aluminum Pad |
|---|---|
| Power Supply | 220V/50HZ |
| Display Type | LCD Or LED, LCD |
| Safe Overload | 120%FS |
| Material | Aluminum |
| Rated Load | 15ton |
|---|---|
| Display Type | LED And LCD |
| Power Supply | 220V/50HZ |
| Type | Crane Scale |
| Packaging Details | carton/wooden box |
| Rated Load | 15ton |
|---|---|
| Display Type | LED |
| Power Supply | 220V/50HZ |
| Type | Crane Scale |
| Name | Overhead Crane Scales |
| Material | Alloy Steel ,stainless Steel |
|---|---|
| Rated Load | 10000kg |
| Type | Wireless Dynamometer |
| Display Type | LCD |
| Color | Silver |
| Material | Alloy Steel ,stainless Steel |
|---|---|
| Rated Load | 500t |
| Type | Wireless Dynamometer |
| Display Type | LCD |
| Color | Silver |