| Name | U Shape Scale |
|---|---|
| Treatment | Powder Coated |
| Color | Gray, Red, Black, Yellow |
| Material | Mild Steel/stainless Steel |
| Display | LCD/LED |
| Name | Truck Scale Weighbridge |
|---|---|
| Accuracy | 10kg |
| Display Type | LCD/LED |
| Power Supply | 220v/50HZ Or 110V/60HZ |
| Place Of Origin | China |
| Product Name | Portable Axle Weighing Scale |
|---|---|
| Type | Axle Scale |
| Display Type | 100~240V |
| Model Number | AS002 |
| Use | Weigh The Weight Of The Product |
| Name | Truck Scale Weighbridge |
|---|---|
| Display Type | LCD Or LED |
| Width | 3 Meter |
| Platform | Checker Plate Or Smooth Plate |
| Sensor | Analog Scale |
| Name | Cattle Weighing Scales |
|---|---|
| Treatment | Powder Coated |
| Color | Gray, Red, Black, Yellow |
| Material | Carbon Steel Or 304SUS |
| Accuracy Class | OIML III |
| Product Name | Portable Axle Weighing Scale |
|---|---|
| Type | Axle Scale |
| Display Type | 100~240V |
| Model Number | AS002 |
| Use | Weigh The Weight Of The Product |
| Product Name | Portable Axle Weighing Scale |
|---|---|
| Type | Axle Scale |
| Display Type | 100~240V |
| Model Number | AS002 |
| Use | Weigh The Weight Of The Product |
| Type | Bench Scale |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Rated Load | 30kg |
| Power Supply | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| Serves | OEM |
| Type | Bench Scale |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Rated Load | 30kg |
| Power Supply | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| Serves | OEM |
| Product Name | Portable Axle Weighing Scale |
|---|---|
| Type | Axle Scale |
| Display Type | 100~240V |
| Model Number | AS002 |
| Use | Weigh The Weight Of The Product |