| Material | Powder-coated Steel |
|---|---|
| Color | Red, Green,blue, Yellow,black |
| Accuracy | 500g,1/3000-1/6000 |
| Type | Pallet Truck Scale |
| Display Type | LED LCD |
| Name | Pallet Weighing Scales |
|---|---|
| Color | Red, Green,blue, Yellow,black |
| Accuracy | 500g,1/3000-1/6000 |
| Type | Lift Truck Scale |
| Display Type | LED LCD |
| Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Accuracy | 500g,1/3000-1/6000 |
| Name | Pallet Truck Scale |
| Display Type | LED LCD |
| Power Supply | Rechargeable Battery 6V/4AH |
| Product Name | Portable Axle Weighing Scale |
|---|---|
| Display Type | 6-digit 25mm LCD With Backlight |
| Platform Material | Special Aluminum |
| Model Number | AS002 |
| Use | Weigh The Weight Of The Product |
| Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Accuracy | 500g,1/3000-1/6000 |
| Name | Pallet Truck Scale |
| Display Type | LED LCD |
| Power Supply | Rechargeable Battery 6V/4AH |
| Name | Pallet Weighing Scales |
|---|---|
| Color | Red, Green,blue, Yellow,black |
| Accuracy | 500g,1/3000-1/6000 |
| Type | Lift Truck Scale |
| Display Type | LED LCD |
| Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Accuracy | 500g,1/3000-1/6000 |
| Name | Pallet Truck Scale |
| Display Type | LED LCD |
| Power Supply | Rechargeable Battery 6V/4AH |
| Name | Electronic Bench Weighing Scale |
|---|---|
| Treatment | Powder Coated |
| Power Supply | AC 220V / 50Hz Or 110V/60HZ |
| Display Type | LCD/LED |
| Operating Temperature | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Material | Carbon Steel |
|---|---|
| Color | Red, Green,blue, Yellow,black |
| Accuracy | 3000kg |
| Name | Lift Truck Scale |
| Display Type | LED LCD |
| Material | Powder-coated Steel |
|---|---|
| Color | Red, Green,blue, Yellow,black |
| Accuracy | 500g,1/3000-1/6000 |
| Type | Electric Pallet Jack |
| Display Type | LED LCD |