| Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Accuracy | 500g,1/3000-1/6000 |
| Name | Pallet Truck Scale |
| Display Type | LED LCD |
| Power Supply | Rechargeable Battery 6V/4AH |
| Material | Carbon Steel |
|---|---|
| Color | Red, Green,blue, Yellow,black |
| Accuracy | 500g,1/3000-1/6000 |
| Name | Lift Truck Scale |
| Display Type | LED LCD |
| Name | Pallet Truck Weighing Scales |
|---|---|
| Color | Red, Green,blue, Yellow,black |
| Accuracy | 500g,1/3000-1/6000 |
| Type | Lift Truck Scale |
| Display Type | LED LCD |
| Name | Electric Pallet Truck |
|---|---|
| Accuracy | 500g,1/3000-1/6000 |
| Type | Pallet Truck Scale |
| Display Type | LED LCD |
| Power Supply | Rechargeable Battery 6V/4AH |
| Item | Signal Line |
|---|---|
| Material | Black Rubber, Metal |
| Accommodation Mode | 4 Wire,6wire |
| Name | Weighing Scale Parts |
| Packaging Details | carton |
| Material | Powder-coated Steel |
|---|---|
| Color | Red, Green,blue, Yellow,black |
| Accuracy | 500g,1/3000-1/6000 |
| Type | Pallet Jack Scale |
| Display Type | LED LCD |
| Name | Pallet Truck Weighing Scales |
|---|---|
| Color | Red, Green,blue, Yellow,black |
| Accuracy | 500g,1/3000-1/6000 |
| Type | Lift Truck Scale |
| Display Type | LED LCD |
| Material | Powder-coated Steel |
|---|---|
| Color | Red, Green,blue, Yellow,black |
| Accuracy | 500g,1/3000-1/6000 |
| Name | Pallet Truck Weighing Scales |
| Display Type | LED LCD |
| Material | Powder-coated Steel |
|---|---|
| Color | Red, Green,blue, Yellow,black |
| Accuracy | 500g,1/3000-1/6000 |
| Name | Pallet Truck Weighing Scales |
| Display Type | LED LCD |
| Name | Electric Pallet Truck |
|---|---|
| Accuracy | 500g,1/3000-1/6000 |
| Type | Pallet Truck Scale |
| Display Type | LED LCD |
| Power Supply | Rechargeable Battery 6V/4AH |