| Display Type | LCD(white Bright Backlit) |
|---|---|
| Power Supply | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| Rated Load | 220g |
| Accuracy | 0.0001g |
| Units | G, Oz, Ct, Lb. |
| Display Type | LCD/LED |
|---|---|
| Power Supply | AC/DC |
| Type | Waterproof Weight Scale |
| Material | Plastic |
| Packaging Details | Carton |
| Display Type | LED |
|---|---|
| Power Supply | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| Rated Load | 20g |
| Accuracy | 1mg |
| Heating Time | 0-99min By 1min Setting |
| Product Name | Portable Axle Weighing Scale |
|---|---|
| Display Type | 6-digit 25mm LCD With Backlight |
| Platform Material | Special Aluminum |
| Model Number | AS002 |
| Use | Weigh The Weight Of The Product |