| Name | Stainless Steel Platform Scale |
|---|---|
| Material | 304 SUS |
| Treatment | Brushed Finishing |
| Rated Load | 600KG |
| Accuracy | C3 |
| Product Name | Bench Platform Scale |
|---|---|
| Material | 304 Stainless Steel |
| Rated Load | 300kg |
| Power Supply | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| Serves | OEM |
| Name | Low Profile Floor Scales |
|---|---|
| Scale Color | Grey, Black , Yellow, |
| Display Type | A12 Or Other Optional |
| Rated Load | 300kg |
| Power Supply | 110V/220V |
| Name | Weighing Scales |
|---|---|
| Treatment | Powder Coated |
| Color | Grey |
| Material | Carbon Steel |
| Power Supply | 110-220V(AC) |
| Name | Weighing Scales |
|---|---|
| Treatment | Powder Coated |
| Color | Grey |
| Material | Carbon Steel |
| Power Supply | 110-220V(AC) |
| Material | Carbon Steel Or 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Display Type | LED/LCD |
| Rated Load | 100kg~600kg |
| Power Supply | 220v/50Hz Or 110V/60HZ |
| Type | Bench Scale,platform Scale |
| Material | Mild Steel Or 304 SUS |
|---|---|
| Treatment | Powder Coated Or Brushed Finishing |
| Color | Gary, Blue, Yellow |
| Power Supply | 220V/50HZ |
| Load Cell | 4 Load Cell, Zemic Or Keli |
| Name | Low Profile Floor Scales |
|---|---|
| Scale Color | Grey, Black , Yellow, |
| Display Type | A12 Or Other Optional |
| Rated Load | 5t |
| Power Supply | 110V/220V |
| Name | Heavy Duty Floor Scales |
|---|---|
| Color | Grey, Red, Yellow,black,blue |
| Display Type | LED/LCD |
| Rated Load | 5t |
| Power Supply | 110V/220V |
| Product Name | Bench Platform Scale |
|---|---|
| Material | 304 Stainless Steel |
| Rated Load | 150kg |
| Power Supply | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| Serves | OEM |