| Name | Low Profile Floor Scales |
|---|---|
| Scale Color | Grey, Black , Yellow, |
| Display Type | A12 Or Other Optional |
| Rated Load | 1t~5t |
| Power Supply | 110V/220V |
| Name | Low Profile Floor Scales |
|---|---|
| Scale Color | Grey, Black , Yellow, |
| Display Type | A12 Or Other Optional |
| Rated Load | 1t~5t |
| Power Supply | 110V/220V |
| Name | Industrial Floor Scales |
|---|---|
| Material | Carbon Steel |
| Power Supply | 220v 50HZ Or 110V 60HZ |
| Rated Load | 3tons |
| Accuracy | 2kg~5kg |
| Material | Mild Steel Or 304 SUS |
|---|---|
| Treatment | Powder Coated Or Brushed Finishing |
| Color | Gary, Blue, Yellow |
| Power Supply | 220V/50HZ |
| Load Cell | 4 Load Cell, Zemic Or Keli |
| Name | Weighing Scales |
|---|---|
| Treatment | Powder Coated |
| Color | Grey |
| Material | Carbon Steel |
| Power Supply | 110-220V(AC) |
| Name | Weighing Scales |
|---|---|
| Treatment | Powder Coated |
| Color | Grey |
| Material | Carbon Steel |
| Power Supply | 110-220V(AC) |
| Type | Platform Weighing Scales |
|---|---|
| Material | Carton Steel Or 304 Stainless Steel |
| Rated Load | 500 Kgs~5 Tons |
| Indicator | Economic; General; High Precision Opotional |
| Display Type | LED/LCD |
| Name | Floor Weight Scale |
|---|---|
| Material | Mild Steel Or 304 Stainless Steel |
| Treatment | Powder Coated Or Brushed Finishing |
| Color | Gary, Blue, Yellow |
| Power Supply | 110V/220V |
| Name | Platform Weight Scale |
|---|---|
| Treatment | Powder Coated Or Hot Galvanized |
| Color | Gray, Red, Black, Blue, Yellow |
| Power Supply | 110-220V(AC) |
| Rated Load | 50000kg |
| Name | Low Profile Floor Scales |
|---|---|
| Scale Color | Grey, Black , Yellow, |
| Display Type | A12 Or Other Optional |
| Rated Load | 1t~5t |
| Power Supply | 110V/220V |