| Name | Floor Scales With Wheels |
|---|---|
| Color | Grey, Red, Yellow,black,blue |
| Display Type | A12E Or Other Optional |
| Rated Load | 2t |
| Power Supply | 110V/220V |
| Model Number | SKC |
|---|---|
| Display Type | LCD/LED |
| Material | Carbon Steel/ Stainless Steel |
| Accuracy | 100g |
| Product Name | Bench Scale |
| Product Name | Build In Printer Weighing Indicator |
|---|---|
| Display Type | LED/LCD |
| Material | ABS |
| Power Supply | AC 110-240V DC 5V |
| Load Cell Sensitivity | 1.5~3mV/V |
| Name | Low Profile Floor Scales |
|---|---|
| Scale Color | Grey, Black , Yellow, |
| Display Type | A12 Or Other Optional |
| Rated Load | 2 |
| Power Supply | 110V/220V |
| Name | Platform Weight Scale |
|---|---|
| Treatment | Powder Coated |
| Color | Blue |
| Power Supply | 110-220V(AC) |
| Rated Load | 150kg |
| Name | Low Profile Floor Scales |
|---|---|
| Scale Color | Grey, Black , Yellow, |
| Display Type | A12 Or Other Optional |
| Rated Load | 1t~5t |
| Power Supply | 110V/220V |
| Product Name | Weighing Indicator |
|---|---|
| Display Type | LED |
| Material | Plastic Case |
| Power Supply | 220V 50HZ Or 110V 60HZ |
| Load Cell Sensitivity | 1.5~3mV/V |
| Product Name | Weighing Indicator |
|---|---|
| Display Type | LED |
| Material | Plastic Case |
| Power Supply | 220V 50HZ Or 110V 60HZ |
| Load Cell Sensitivity | 1.5~3mV/V |
| Name | Low Profile Floor Scales |
|---|---|
| Scale Color | Grey, Black , Yellow, |
| Display Type | A12 Or Other Optional |
| Rated Load | 300kg |
| Power Supply | 110V/220V |
| Type | Terminal For Floor Scale, Bench Scale |
|---|---|
| Display Type | LED Or LCD |
| Material | Plastic Case |
| Accuracy | 300000 |
| Power Supply | 220V 50HZ Or 110V 60HZ |