| Product Name | Weighbridge |
|---|---|
| Model Number | TB |
| Load Cell | KELI/ZEMIC |
| Display Type | LCD/LED |
| Material | Q235 Steel |
| Name | Truck Scale Weighbridge |
|---|---|
| Accuracy | 20kg |
| Display Type | LCD/LED |
| Power Supply | 220v/50HZ Or 110V/60HZ |
| Rated Load | 100t |
| Customized Support | OEM |
|---|---|
| Accuracy | 1kg-5kg |
| Display Type | A9,D10 |
| Application | Industral Scale |
| Color | Green,red,blue Optional |
| Customized Support | OEM |
|---|---|
| Accuracy | 1kg-5kg |
| Display Type | A9,D10 |
| Application | Industral Truck Scale |
| Color | Green,red,blue Optional |
| Name | Portable Truck Scales |
|---|---|
| Accuracy | 50kg |
| Display Type | LCD/LED |
| Power Supply | 220v/50HZ Or 110V/60HZ |
| Rated Load | 20t |
| Product Name | Portable Axle Weighing Scale |
|---|---|
| Display Type | 6-digit 25mm LCD With Backlight |
| Platform Material | Special Aluminum |
| Model Number | AS002 |
| Use | Weigh The Weight Of The Product |
| Product Name | Truck Scale |
|---|---|
| Model Number | TS-P |
| Type | Digital |
| Load Cell | High Accuracy Digital Load Cell |
| Display Type | LCD/LED |
| Name | Truck Scale Weighbridge |
|---|---|
| Accuracy | 10kg |
| Display Type | LCD/LED |
| Power Supply | 220v/50HZ Or 110V/60HZ |
| Rated Load | 120t |
| Name | Truck Platform Scales |
|---|---|
| Accuracy | 20kg |
| Display Type | LCD/LED |
| Power Supply | 220v/50HZ Or 110V/60HZ |
| Rated Load | 100t |
| Display Type | Digital LED Display |
|---|---|
| Stable Reaction Time | Five Seconds |
| Junction Box | Stainless Steel Type |
| Name | Electronic Weighbridge Truck Scale |
| Material | Carbon Steel / AG700L/1000L/1200L Steel |