| Name | Truck Scale Weighbridge |
|---|---|
| Accuracy | 10kg |
| Display Type | LCD/LED |
| Power Supply | 220v/50HZ Or 110V/60HZ |
| Rated Load | 60t |
| Rated Load | 10ton |
|---|---|
| Display Type | LED And LCD |
| Power Supply | 220V/50HZ |
| Type | Crane Scale |
| Place Of Origin | China |
| Name | Truck Scale Weighbridge |
|---|---|
| Accuracy | 20kg |
| Display Type | LCD/LED |
| Power Supply | 220v/50HZ Or 110V/60HZ |
| Rated Load | 100t |
| Product Name | Portable Axle Weighing Scale |
|---|---|
| Display Type | 6-digit 25mm LCD With Backlight |
| Platform Material | Special Aluminum |
| Model Number | AS002 |
| Use | Weigh The Weight Of The Product |
| Product Name | SKYER Portable Wheel Scale |
|---|---|
| Power Supply | 110V~250V |
| Service | OEM&ODM |
| Model | AS002(2pcs) Portable Wheel Scale |
| Material | Aluminium/Alloy Steel |
| Product Name | Wheel Load Scale |
|---|---|
| Power Supply | 110V~250V |
| Display Type | LCD Or LED, LCD |
| Safe Overload | 120%FS |
| Material | Aluminium/Alloy Steel |
| Product Name | Wheel Load Scale |
|---|---|
| Power Supply | 110V~250V |
| Display Type | LCD Or LED, LCD |
| Safe Overload | 120%FS |
| Material | Aluminium/Alloy Steel |
| Type | Platform Weighing Scales |
|---|---|
| Material | Carton Steel Or 304 Stainless Steel |
| Rated Load | 500 Kgs~5 Tons |
| Indicator | Economic; General; High Precision Opotional |
| Display Type | LED/LCD |
| Type | Platform Weighing Scales |
|---|---|
| Material | Carton Steel |
| Rated Load | 3T~5 Tons |
| Indicator | Economic; General; High Precision Opotional |
| Display Type | LED/LCD |
| Type | Platform Weighing Scales |
|---|---|
| Material | Carton Steel Or 304 Stainless Steel |
| Rated Load | 500 Kgs~5 Tons |
| Indicator | Economic; General; High Precision Opotional |
| Display Type | LED/LCD |