| Product Name | Build In Printer Weighing Indicator |
|---|---|
| Display Type | LED/LCD |
| Material | ABS |
| Power Supply | AC 110-240V DC 5V |
| Load Cell Sensitivity | 1.5~3mV/V |
| Product Name | Yaohua Digital Weighing Indicator Weighing Scale Indicator |
|---|---|
| Housing | Plastic Housing |
| Function | Price Computing Or Counting Optional |
| Accuracy Class | 300000 |
| Power Supply | 220V 50HZ Or 110V 60HZ |
| Type | Terminal For U Shape Scale, Floor Scale |
|---|---|
| Display Type | 6-digit 20.2mm Red LED |
| Material | Plastic Housing |
| Accuracy | 300000 |
| Power Supply | 220V 50HZ Or 110V 60HZ |
| Type | Terminal For U Shape Scale, Floor Scale |
|---|---|
| Display Type | 6-digit 20.2mm Red LED |
| Material | Plastic Housing |
| Accuracy | 300000 |
| Power Supply | 220V 50HZ Or 110V 60HZ |
| Type | Terminal For U Shape Scale, Floor Scale |
|---|---|
| Display Type | 6-digit 20.2mm Red LED |
| Material | Plastic Housing |
| Accuracy | 300000 |
| Power Supply | 220V 50HZ Or 110V 60HZ |
| Product Name | Yaohua Digital Weighing Indicator Weighing Scale Indicator |
|---|---|
| Housing | Plastic Housing |
| Function | Price Computing Or Counting Optional |
| Accuracy Class | 300000 |
| Power Supply | 220V 50HZ Or 110V 60HZ |
| Model Number | XK315A1-23 Series |
|---|---|
| Dimensions | 255 X 170 X 130 Mm |
| Weight | 1.5 Kg |
| Packing | Cardboard |
| Display Type | LED |
| Product Name | Yaohua Digital Weighing Indicator Weighing Scale Indicator |
|---|---|
| Housing | Plastic Housing |
| Function | Price Computing Or Counting Optional |
| Accuracy Class | 300000 |
| Power Supply | 220V 50HZ Or 110V 60HZ |
| Type | Terminal For U Shape Scale, Floor Scale |
|---|---|
| Display Type | 6-digit 25.4mm LCD |
| Material | Plastic Housing |
| Accuracy | 300000 |
| Power Supply | 220V 50HZ Or 110V 60HZ |
| Type | Terminal For U Shape Scale, Floor Scale |
|---|---|
| Display Type | LCD |
| Material | Plastic Case |
| Accuracy | 300000 |
| Power Supply | 220V 50HZ Or 110V 60HZ |