| Model Number | XK315A1-13 |
|---|---|
| Dimensions | 255 X 170 X 130 Mm |
| Weight | 1.5 Kg |
| Packing | Carton |
| Display Type | LCD |
| Type | Terminal For U Shape Scale, Floor Scale |
|---|---|
| Display Type | LCD |
| Material | Plastic Case |
| Accuracy | 300000 |
| Power Supply | 220V 50HZ Or 110V 60HZ |
| Product Name | Yaohua Digital Weighing Indicator Weighing Scale Indicator |
|---|---|
| Housing | Plastic Housing |
| Function | Price Computing Or Counting Optional |
| Accuracy Class | 300000 |
| Power Supply | 220V 50HZ Or 110V 60HZ |
| Product Name | Yaohua Digital Weighing Indicator Weighing Scale Indicator |
|---|---|
| Housing | Plastic Housing |
| Function | Price Computing Or Counting Optional |
| Accuracy Class | 300000 |
| Power Supply | 220V 50HZ Or 110V 60HZ |
| Name | Weighing Scale Indicator |
|---|---|
| Display Type | LED |
| Material | Plastic Case |
| Accuracy | 300000 |
| Power Supply | 220V 50HZ Or 110V 60HZ |
| Name | Weighing Scale Indicator |
|---|---|
| Display Type | LED |
| Material | Plastic Case |
| Drive Up | 4X350Ω/8X700Ω |
| Power Supply | 220V 50HZ Or 110V 60HZ |
| Name | Weighing Scale Indicator |
|---|---|
| Display Type | LED |
| Material | Plastic Case |
| Drive Up | 4X350Ω/8X700Ω |
| Power Supply | 220V 50HZ Or 110V 60HZ |
| Type | Terminal For Floor Scale, Bench Scale |
|---|---|
| Display Type | LCD |
| Material | Plastic Case |
| Accuracy | 300000 |
| Power Supply | 220V 50HZ Or 110V 60HZ |
| Rated Load | 100kg |
|---|---|
| Display Type | LED And LCD |
| Power Supply | 220V/50HZ |
| Type | Crane Scale |
| Packaging Details | carton/wooden box |
| Rated Load | 15ton |
|---|---|
| Display Type | LED And LCD |
| Power Supply | 220V/50HZ |
| Type | Crane Scale |
| Packaging Details | carton/wooden box |