| Name | Stainless Steel Platform Scale |
|---|---|
| Material | 304 SUS |
| Treatment | Brushed Finishing |
| Rated Load | 600KG |
| Accuracy | C3 |
| Display Type | LCD/LED |
|---|---|
| Power Supply | AC/DC |
| Type | Waterproof Weight Scale |
| Material | Stainless Steel |
| Rated Load | 30kg |
| Product Name | Bench Platform Scale |
|---|---|
| Material | 304 Stainless Steel |
| Rated Load | 30kg |
| Power Supply | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| Serves | OEM |
| Product Name | Portable Wheel Scale |
|---|---|
| Power Supply | 110V~250V |
| Low Profile | Only 58mm High |
| Otehr | Built-in Printer |
| Weighing Mode | Axle Or Percentage |
| Features | Good Quality And Low Price |
|---|---|
| Model Number | LC339 |
| Output | 2.0mV/V |
| Material | Alloy Steel/Stainless Steel |
| Usage | Weigh The Weight Of The Weigher |
| Material | Alloy Steel ,stainless Steel |
|---|---|
| Rated Load | 1200t |
| Type | Wireless Dynamometer |
| Display Type | LCD/LED |
| Color | Silver,golden,black |