| Display Type | LCD/LED |
|---|---|
| Power Supply | AC/DC 110V-220V |
| Type | Waterproof Weight Scale |
| Material | Stainless Steel |
| Scale Type | Seafood Fish Market |
| Display Type | LCD/LED |
|---|---|
| Power Supply | AC/DC |
| Type | Waterproof Weight Scale |
| Material | Plastic |
| Packaging Details | Carton |
| Material | Aluminum |
|---|---|
| Function | Weight |
| Rated Output | 1,000,000 |
| Usage | Weighing Scale |
| Operating | -20℃~+60℃ |
| Product Name | Bench Platform Scale |
|---|---|
| Material | 304 Stainless Steel |
| Rated Load | 30kg |
| Power Supply | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| Serves | OEM |
| Display Type | LCD/LED |
|---|---|
| Power Supply | AC/DC 110V-220V |
| Type | Waterproof Weight Scale |
| Material | Stainless Steel |
| Scale Type | Seafood Fish Market |
| Display Type | LCD/LED |
|---|---|
| Power Supply | AC/DC |
| Type | Waterproof Weight Scale |
| Material | Stainless Steel |
| Rated Load | 30kg |
| Display Type | LCD/LED |
|---|---|
| Power Supply | AC/DC 110V-220V |
| Type | Waterproof Weight Scale |
| Material | Stainless Steel |
| Scale Type | Seafood Fish Market |
| Display Type | LED |
|---|---|
| Power Supply | AC/DC |
| Name | Waterproof Weight Scale |
| Material | Stainless Steel Pan Or ABS Pan |
| Capacity | 15kg/10g |
| Product Name | Waterproof Bench Scale |
|---|---|
| Model | TCS-MINI |
| Weighing | 3, 6, 7.5, 15, 30, 45, 60 Kg |
| Accuracy | 3000,7500,15000,30000 |
| Display Mode | Double-sided 21mm Digital Tube |
| Product Name | Bench Platform Scale |
|---|---|
| Material | 304 Stainless Steel |
| Rated Load | 300kg |
| Power Supply | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| Serves | OEM |