| Name | Low Profile Floor Scales |
|---|---|
| Scale Color | Grey, Black , Yellow, |
| Display Type | A12 Or Other Optional |
| Rated Load | 1t~5t |
| Power Supply | 110V/220V |
| Name | Low Profile Floor Scales |
|---|---|
| Scale Color | Grey, Black , Yellow, |
| Display Type | A12 Or Other Optional |
| Rated Load | 1t~5t |
| Power Supply | 110V/220V |
| Name | Low Profile Floor Scales |
|---|---|
| Scale Color | Grey, Black , Yellow, |
| Display Type | A12 Or Other Optional |
| Rated Load | 300kg |
| Power Supply | 110V/220V |
| Name | 304 Stainless Steel Floor Scales |
|---|---|
| Power Supply | Rechargeable Battery |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Cable Supplied | 5m Shielded Cable, Metal Cable |
| Display Type | A23P , A9.A12E, Or Optional |
| Material | Alloy Steel |
|---|---|
| Theory | Resistance Sensor |
| Output | Analog Sensor |
| Type | Column Type |
| Packaging Details | carton |
| Product Name | SKYER Portable Wheel Scale |
|---|---|
| Power Supply | 110V~250V |
| Service | OEM&ODM |
| Model | AS002(2pcs) Portable Wheel Scale |
| Material | Aluminium/Alloy Steel |