| Name | Pallet Truck Weighing Scales |
|---|---|
| Color | Red, Green,blue, Yellow,black |
| Accuracy | 500g,1/3000-1/6000 |
| Type | Lift Truck Scale |
| Display Type | LED LCD |
| Name | Hand Pallet Trolley |
|---|---|
| Color | Red, Green,blue, Yellow,black |
| Accuracy | 500g,1/3000-1/6000 |
| Type | Lift Truck Scale |
| Display Type | LED LCD |
| Name | Cattle Weighing Scales |
|---|---|
| Treatment | Powder Coated |
| Color | Gray, Red, Black, Yellow |
| Material | Carbon Steel Or 304SUS |
| Accuracy Class | OIML III |
| Name | Low Profile Floor Scales |
|---|---|
| Scale Color | Grey, Black , Yellow, |
| Display Type | A12 Or Other Optional |
| Rated Load | 1t~5t |
| Power Supply | 110V/220V |
| Name | Low Profile Floor Scales |
|---|---|
| Scale Color | Grey, Black , Yellow, |
| Display Type | A12 Or Other Optional |
| Rated Load | 1t~5t |
| Power Supply | 110V/220V |
| Name | Low Profile Floor Scales |
|---|---|
| Scale Color | Grey, Black , Yellow, |
| Display Type | A12 Or Other Optional |
| Rated Load | 3t |
| Power Supply | 110V/220V |
| Name | Low Profile Floor Scales |
|---|---|
| Scale Color | Grey, Black , Yellow, |
| Display Type | A12 Or Other Optional |
| Rated Load | 300kg |
| Power Supply | 110V/220V |
| Name | 304 Stainless Steel Floor Scales |
|---|---|
| Power Supply | Rechargeable Battery |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Cable Supplied | 5m Shielded Cable, Metal Cable |
| Display Type | A23P , A9.A12E, Or Optional |
| Type | Platform Weighing Scales |
|---|---|
| Material | Carton Steel |
| Rated Load | 3T~5 Tons |
| Indicator | Economic; General; High Precision Opotional |
| Display Type | LED/LCD |
| Name | Weighing Scales |
|---|---|
| Treatment | Powder Coated |
| Color | Grey |
| Material | Carbon Steel |
| Power Supply | 110-220V(AC) |