| Product Name | Cast Iron Weights M1 |
|---|---|
| Density | 7.2kg/cm2 |
| Surface Treatment | Painting |
| Application | For Scale&balance Testing |
| Package | Wooden Pallet |
| Product Name | Cast Iron Weights M1 |
|---|---|
| Density | 7.2kg/cm2 |
| Surface Treatment | Painting |
| Application | For Scale&balance Testing |
| Package | Wooden Pallet |
| Product Name | M1 Class Balance Weight,weight,scale Weight Cast Iron Weight, Test Weight For Crane |
|---|---|
| Density | 7.2kg/cm2 |
| Surface Treatment | Painting |
| Application | For Scale&balance Testing |
| Package | Plastic Bag, Cardboard Box, Plywood Box, Plywood Pallet |
| Product Name | Calibration Test Weight |
|---|---|
| Density | 7.2kg/cm2 |
| Surface Treatment | Painting |
| Application | For Scale&balance Testing |
| Package | Plastic Bag, Cardboard Box, Plywood Box, Plywood Pallet |
| Product Name | Cast Iron Weights M1 |
|---|---|
| Marerial | Cast Iron |
| Surface Treatment | Painting |
| Application | For Scale&balance Testing |
| Package | Wooden Pallet |
| Product Name | Cast Iron Weights M1 |
|---|---|
| Marerial | Cast Iron |
| Surface Treatment | Painting |
| Application | For Scale&balance Testing |
| Package | Wooden Pallet |
| Product Name | Cast Iron Weights M1 |
|---|---|
| Density | 7.2kg/cm2 |
| Surface Treatment | Painting |
| Application | For Scale&balance Testing |
| Package | Wooden Box |
| Product Name | Cast Iron Weights M1 |
|---|---|
| Density | 7.2kg/cm2 |
| Surface Treatment | Painting |
| Application | For Scale&balance Testing |
| Package | Wooden Box |
| Product Name | Cast Iron Weights M1 |
|---|---|
| Density | 7.2kg/cm2 |
| Surface Treatment | Painting |
| Application | For Scale&balance Testing |
| Package | Wooden Pallet |
| Product Name | Test Weights For Scales |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Class | F1/F2/M1 |
| Density | 7.9-7.96kg/dm3 |
| Magnetic Susceptibility | <0.05 |