| Name | Low Profile Floor Scales |
|---|---|
| Scale Color | Grey, Black , Yellow, |
| Display Type | A12 Or Other Optional |
| Rated Load | 3t |
| Power Supply | 110V/220V |
| Type | Platform Weighing Scales |
|---|---|
| Material | Carton Steel |
| Rated Load | 3T~5 Tons |
| Indicator | Economic; General; High Precision Opotional |
| Display Type | LED/LCD |
| Name | Low Profile Floor Scales |
|---|---|
| Scale Color | Grey, Black , Yellow, |
| Display Type | A12 Or Other Optional |
| Rated Load | 1t~5t |
| Power Supply | 110V/220V |
| Name | Warehouse Floor Scale |
|---|---|
| Color | Grey, Red, Yellow,black,blue |
| Display Type | LED/LCD |
| Rated Load | 5t |
| Power Supply | 110V/220V |
| Name | Logictic Handle Bench Scales |
|---|---|
| Power Supply | Rechargeable Battery |
| Material | Carbon Steel Material With Stainless Steel Cover |
| Cable Supplied | Load Cell Cable |
| Display Type | T7+E,A12E, Or Optional |
| Name | Heavy Duty Floor Scales |
|---|---|
| Color | Grey, Red, Yellow,black,blue |
| Display Type | LED/LCD |
| Rated Load | 5t |
| Power Supply | 110V/220V |
| Name | Weighing Scales |
|---|---|
| Treatment | Powder Coated |
| Color | Grey |
| Material | Carbon Steel |
| Power Supply | 110-220V(AC) |
| Name | Low Profile Floor Scales |
|---|---|
| Treatment | Powder Coated Or Hot Galvanized |
| Color | Gray, Red, Black, Blue, Yellow |
| Power Supply | 110-220V(AC) |
| Type | Floor Scale |
| Name | Low Profile Floor Scales |
|---|---|
| Scale Color | Grey, Black , Yellow, |
| Display Type | A12 Or Other Optional |
| Rated Load | 300kg |
| Power Supply | 110V/220V |