| Type | Axle Scale, Aluminum Pad |
|---|---|
| Power Supply | 220V/50HZ |
| Display Type | LCD Or LED, LCD |
| Safe Overload | 120%FS |
| Material | Aluminum |
| Type | Axle Scale, Aluminum Pad |
|---|---|
| Power Supply | 220V/50HZ |
| Display Type | LCD Or LED, LCD |
| Safe Overload | 120%FS |
| Material | Aluminum |
| Type | Axle Scale, Aluminum Pad |
|---|---|
| Power Supply | 220V/50HZ |
| Display Type | LCD Or LED, LCD |
| Safe Overload | 120%FS |
| Material | Aluminum |
| Product Name | Wheel Weigher Scale |
|---|---|
| Power Supply | 110V~250V |
| Display Type | LCD Or LED, LCD |
| Safe Overload | 120%FS |
| Material | Aluminium/Alloy Steel |
| Name | Axle Truck Scale |
|---|---|
| Power Supply | 220V/50HZ |
| Display Type | LCD Or LED, LCD |
| Safe Overload | 120%FS |
| Material | Aluminum |
| Product Name | Portable Wheel Scale |
|---|---|
| Power Supply | 110V~250V |
| Low Profile | Only 58mm High |
| Otehr | Built-in Printer |
| Weighing Mode | Axle Or Percentage |