| Name | Weight Indicator |
|---|---|
| Display Type | LCD |
| Material | Plastic Case |
| Accuracy | 300000 |
| Power Supply | 220V 50HZ Or 110V 60HZ |
| Name | Weight Indicator |
|---|---|
| Display Type | LCD |
| Material | Plastic Case |
| Accuracy | 300000 |
| Power Supply | 220V 50HZ Or 110V 60HZ |
| Name | Weight Indicator |
|---|---|
| Display Type | LCD |
| Material | Plastic Case |
| Accuracy | 300000 |
| Power Supply | 220V 50HZ Or 110V 60HZ |
| Type | Terminal For Floor Scale, Bench Scale |
|---|---|
| Display Type | LED |
| Material | Stainless Steel Case |
| Accuracy | 300000 |
| Power Supply | 220V 50HZ Or 110V 60HZ |
| Display Type | LCD |
|---|---|
| Type | Precision Electronic Balance |
| Power Supply | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| Packaging Details | carton |
| Delivery Time | 15-20days |
| Display Type | LCD(white Bright Backlit) |
|---|---|
| Power Supply | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| Rated Load | 220g |
| Accuracy | 0.0001g |
| Units | G, Oz, Ct, Lb. |