| Name | Electronic Scale |
|---|---|
| Treatment | Brushed Finishing |
| Power Supply | AC 220V / 50Hz Or 110V/60HZ |
| Display Type | LCD/LED |
| Operating Temperature | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Name | Electronic Scale |
|---|---|
| Treatment | Brushed Finishing |
| Power Supply | AC 220V / 50Hz Or 110V/60HZ |
| Display Type | LCD/LED |
| Operating Temperature | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Name | Stainless Steel Platform Scale |
|---|---|
| Material | 304 SUS |
| Treatment | Brushed Finishing |
| Rated Load | 600KG |
| Accuracy | C3 |
| Name | Stainless Steel Electronic Scale |
|---|---|
| Treatment | Brushed Finishing |
| Power Supply | AC 220V / 50Hz Or 110V/60HZ |
| Display Type | LCD/LED |
| Operating Temperature | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Name | Stainless Steel Electronic Scale |
|---|---|
| Treatment | Brushed Finishing |
| Power Supply | AC 220V / 50Hz Or 110V/60HZ |
| Display Type | LCD/LED |
| Operating Temperature | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Name | Digital Platform Weighing Scale |
|---|---|
| Material | SUS304 Stainless Steel |
| Treatment | Brushed Finishing |
| Rated Load | 300kg |
| Accuracy | 50g |
| Name | Electronic Scale |
|---|---|
| Treatment | Brushed Finishing |
| Power Supply | AC 220V / 50Hz Or 110V/60HZ |
| Display Type | LCD/LED |
| Operating Temperature | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Name | Electronic Scale |
|---|---|
| Treatment | Brushed Finishing |
| Power Supply | AC 220V / 50Hz Or 110V/60HZ |
| Display Type | LCD/LED |
| Operating Temperature | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Name | Digital Platform Weighing Scale |
|---|---|
| Material | SUS304 Stainless Steel |
| Treatment | Brushed Finishing |
| Rated Load | 60kg |
| Accuracy | 10g |