| Name | Industrial Floor Scales |
|---|---|
| Treatment | Powder Coated |
| Color | Gray, Red, Black, Blue |
| Material | Carbon Steel |
| Power Supply | 110-220V(AC) |
| Material | 304 SUS |
|---|---|
| Treatment | Sandblasting |
| Function | Weighing Scale |
| Power Supply | 220V/50HZ |
| Type | Floor Scale, Platform Scale |
| Name | Industrial Floor Scales |
|---|---|
| Material | Carbon Steel |
| Power Supply | 220v 50HZ Or 110V 60HZ |
| Rated Load | 3tons |
| Accuracy | 2kg~5kg |
| Material | Mild Steel |
|---|---|
| Treatment | Powder Coated |
| Function | Weighing Scale |
| Power Supply | 220V/50HZ 110v/60HZ |
| Type | Floor Scale, Platform Scale |
| Name | Low Profile Floor Scales |
|---|---|
| Scale Color | Grey, Black , Yellow, |
| Display Type | A12 Or Other Optional |
| Rated Load | 1t~5t |
| Power Supply | 110V/220V |
| Name | Low Profile Floor Scales |
|---|---|
| Color | Grey, Red, Yellow,black,blue |
| Display Type | A12 Or Other Optional |
| Rated Load | 5t |
| Power Supply | 110V/220V |
| Material | 304 SUS |
|---|---|
| Treatment | Sandblasting |
| Function | Weighing Scale |
| Power Supply | 220V/50HZ |
| Type | Floor Scale, Platform Scale |
| Material | 304 SUS |
|---|---|
| Treatment | Sandblasting |
| Function | Weighing Scale |
| Power Supply | 220V/50HZ |
| Type | Floor Scale, Platform Scale |
| Name | Low Profile Floor Scales |
|---|---|
| Scale Color | Grey, Black , Yellow, |
| Display Type | A12 Or Other Optional |
| Rated Load | 1t~5t |
| Power Supply | 110V/220V |