| Display Type | LED |
|---|---|
| Type | Precision Balance,Laboratory Balance |
| Power Supply | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| Rated Load | 300g |
| Accuracy | 1mg |
| Name | Electronic Weighing Indicator |
|---|---|
| Display Type | LED |
| Material | Plastic Case |
| Accuracy | 300000 |
| Power Supply | 220V 50HZ Or 110V 60HZ |