| Type | Filling Scale |
|---|---|
| Model | LPG |
| Power Supply | 220V/50HZ, 110V-220V |
| Weight Bearing | 2~300kg |
| Material | Carbon Steel |
| Type | Gas Filling Scale |
|---|---|
| Rated Load | 120kg |
| Accuracy | 100g |
| Display | LCD Display |
| Battery | Rechargeable Battery |
| Type | Filling Scale |
|---|---|
| Model | LPG |
| Power Supply | 220V/50HZ, 110V-220V |
| Weight Bearing | 2~300kg |
| Material | Carbon Steel |